O firměkdo jsme

Jsme stabilní společnost fungující od roku 1992 zaměřená na služby v oblasti informačních technologií. Našimi základními službami jsou správa a údržba sítí a počítačů a podpora e-learningu.

Společnost byla založena týmem lidí, kteří společně vytvářeli softwarové aplikace pro podporu výuky. V průběhu času se profil společnosti změnil a od roku 1998 se zabývá hlavně outsourcingem ICT služeb, dodávkami dalších služeb a zboží v oboru informačních technologií.

V roce 2006 jsme získali certifikát ČSN EN ISO 9001:2001 a následně ČSN EN ISO 9001:2009. Standardy certifikace stále udržujeme.

Našimi zákazníky jsou především firmy a organizace, které reší svou potřebu správy informačních technologií nákupem služeb u externích dodavatelů (outsourcing). Tato spolupráce je dlouhodobá a založená na smluvním základě. Většina plateb je paušálního charakteru. Menší část zákazníků tvoří samostatné dodávky zboží nebo služeb.

Naším cílem je poskytovat zákazníkovi kvalitní služby dle jeho požadavků, nabízet efektivní řešení jeho IT problémů, které s ním budeme pravidelně konzultovat.

Jsme stabilní firma poskytující služby a produkty v oblasti informačních technologií. Zakládáme si na osobním kontaktu s každým našim zákazníkem. Každý zákazník má jiné potřeby a tak také k němu přistupujeme. Jsme kreativní a chceme spolupracovat v přímém kontaktu s klienty. Rychlost, spolehlivost, flexibilita to jsou naše cíle.